Poziția
Proiectant inginer instalații electrice
Responsabilități
  • Realizare planșe Proiect Tehnic + detalii de execuție
  • Realizare Scheme electrice monofilare și multifilare
  • Dimensionare Circuite Electrice
  • Realizare Documentație Tehnică Proiect
  • Realizare Memorii Tehnice
  • Realizare documentații pentru opținere Avize
  • Intocmire Oferte
  • Urmărirea comenzilor și verificare materiale proiect
  • Asistență Management Proiect
Calificări
  • Absolvent studii superioare Inginerie electrică
  • Experiență profesională minim 6 luni sau proaspăt absolvent
  • Abilități de operare PC;
  • Cunoștințe operare în EPLAN sau WSCAD
Beneficii
  • Nivel salarial negociat în urma interviului
  • Tichete de masă
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Stabilitate pe termen lung
  • Atmosferă colegială :)
Contract de muncă
Full-time
Perioadă contractuală
Nedeterminată
Industria
Construcții
Locația
Strada Câmpina 51 – 53, Cluj-Napoca, 400635, Cluj
Close modal window

Am primit CV-ul tău. O să te contactăm în cel mai scurt timp!