Poziția
Operator facturare
Responsabilități

· Înregistrarea facturilor primite de la parteneri și furnizori

· Emiterea facturilor către clienți

· Gestionarea E-Factura

· Intocmirea bonurilor de transfer, bonurilor de retur și bonurilor de consum

· Gestionarea registrului de casă

· Urmărirea și gestiunea stocurilor

· Întocmirea Declarației Intrasat

· Întocmirea Declarației de Mediu

Calificări

· Absolvent/ă de studii medii sau postliceale de contabilitate

· Curs de contabilitate primară reprezință un avantaj

· Experiență profesională de minim 1 an pe o poziție similară

· Abilități de operare PC;

· Experiență operare în WinMentor

· Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare

Beneficii

· Nivel salarial negociat în urma interviului

· Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

· Stabilitate pe termen lung

· Atmosferă colegială

Contract de muncă
Full-time
Perioadă contractuală
Nedeterminată
Industria
Construcții
Locația
Strada Câmpina 51 – 53, Cluj-Napoca, 400635, Cluj
Close modal window

Am primit CV-ul tău. O să te contactăm în cel mai scurt timp!