Poziția
Manager șantier
Cerințe
  • Diplomă de licență în inginerie electrica
  • Minim 5 ani de experiență în instalatii pentru construcții
  • Atenție la detalii
  • Abilități de comunicare și management al echipelor
  • Abilități de negociere
  • Limba engleză la nivel mediu sau avansat
  • Cunostinte avansate de utilizare a PC – MS Office, Internet, E-mail;
Responsabilități

Coordonarea generală, implementarea, execuția, controlul și finalizarea proiectului de construcție, inclusiv gestionarea și livrarea etapelor de referință ale proiectului, precum și urmărirea și raportarea stării proiectului

Cunoașterea cerințelor legale și verificarea conformității lucrărilor cu acestea.

Sarcini

  • să organizeze si sa programeze lucrările in santier
  • să gestioneze planul operativ de siguranță
  • să gestioneze aprovizionarea cu materiale a șantierului
  • să urmăreasca asigurarea parametrilor de calitatea în conformitate cu exigentele clientului
  • să gestionezeze proiectele
  • să participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
Beneficii

Salariu motivant – negociabil în urma interviului

Contract de muncă
Full-time
Perioadă contractuală
Nedeterminată
Industria
Construcții
Locația
Cluj-Napoca, Cluj
Close modal window

Am primit CV-ul tău. O să te contactăm în cel mai scurt timp!